0532 359 25 60 - melodivet@gmail.com
Pet Pasaport

Pet Pasaport

Minik dostlarınızı yurtdışına çıkarmadan önce yerine getirmenizin gerekli olduğu bazı uygulamalar vardır. Her ülke için farklı kurallar olmakla birlikte Avrupa Birliği ülkeleri standart kuralları uygulamaktalar.
Pet Pasaport
Minik dostlarınızı yurtdışına çıkarmadan önce yerine getirmenizin gerekli olduğu bazı uygulamalar vardır. Her ülke için farklı kurallar olmakla birlikte Avrupa Birliği ülkeleri standart kuralları uygulamaktalar. Diğer ülkelerin yurtdışına pet transportundaki kurallarını öğrenmek için lütfen seyahatinizden mümkün olduğu kadar önce gideceğiniz ülkenin büyükelçiliği ile temasa geçiniz. Genel olarak Avrupa Birliği ülkelerine dostunuzu götürmek istediğinizde sizden istenilenler şunlardır: 1. Pet Pasaport 2. Mikroçip 3. Avrupa Birliği üyesi bir ülkeye gidilecekse Kuduz aşısı yeni yapıldıysa aşıdan 1 ay sonra, 1 ayı geçtiyse herhangi bir zaman diliminde petinizden kan alınır ve kuduz titrasyon testi için laboratuvara gönderilir. Sonuç belgesi alındıktan sonra Avrupa birliğinin istekleri doğrultusunda 3 ay beklenir. 4. Yolculuk gününden en erken 3 gün önce bulunduğunuz İlçe Tarım Müdürlüklerinden yurtiçi/yurtdışı transport için Gümrük Çıkış Belgesi alınması gerekir.
Pet Pasaport
Pet Pasaport
Pet Pasaport
Pet Pasaport
MELODİ VETERİNER KLİNİĞİ Yenidoğan Mah. 48. Sk. No: 114/A Zeytinburnu / İstanbul Tel: 0532 359 25 60 E-posta: melodivet@gmail.com Web: www.melodivet.com Haftanın 7 Günü: 10.00 - 20.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Pet Pasaport
Bizi Arayın