0532 359 25 60 - melodivet@gmail.com
Muayene - Check Up

Muayene - Check Up

Minik dostlarımızın sağlık problemlerinin kesin teşhisinde ilk ve en önemli basamağı detaylı bir muayene oluşturmaktadır. Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniğimizde yapılan ayrıntılı muayene, kısa sürede konulan teşhis ve tedavi yöntemleri ile kedi, köpek, kuş ve egzotik can dostlarınızın tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır
Muayene - Check Up
Kedi, Köpek, Egzotik Ve Kuş Muayenesi Minik dostlarımızın sağlık problemlerinin kesin teşhisinde ilk ve en önemli basamağı detaylı bir muayene oluşturmaktadır. Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniğimizde yapılan ayrıntılı muayene, kısa sürede konulan teşhis ve tedavi yöntemleri ile kedi, köpek, kuş ve egzotik can dostlarınızın tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır. Tutarlı bir tedavi, doğru-zamanında yaklaşım ve kesin teşhisle mümkündür. Unutmayalım ki erken teşhis hayat kurtarır. Tecrübeli Veteriner hekimlerimiz uygun gördüğü test ve laboratuvar sonuçları ile teşhise gitmeyi amaçlamaktadırlar. Bu bağlamda deri, göz, kulak, paraziter, viral hastalıklar, sindirim ve solunum hastalıkları, üriner ve jinekolojik hastalıklar, acil müdahale gerektiren durumlar, ortopedik problemler, kalp ve dolaşım sistemi hastalıklarının teşhis ve tedavisi kliniğimizde gerekli olan laboratuvar tetkikleri ( Tam kan tahlili, biyokimya, dermatolojik tetkikler, hastalık testleri, mikroskobik incelemeler) ile radyolojik tetkikler (röntgen, ultrason gibi) kliniğimiz bünyesinde gerçekleştirilmektedir. Check-Up Check-up herhangi bir hastalık belirtisi ortaya çıkmadan önce yapılan kontrol amaçlı işlemlerdir. Genel tarama olarak da adlandırılan Check-up sayesinde vücutta yeni oluşmaya başlamış ama henüz herhangi bir semptom oluşturmamış hastalıklar tespit edilerek hastalığın daha da ilerlemesine engel olunarak tedavi edilebilirler. Check-up yapılma sıklığı, can dostunuzun yaşı ve genel sağlık durumu göz önüne alınarak Veteriner Hekiminiz tarafından belirlenmelidir.
Muayene - Check Up
Muayene - Check Up
Muayene - Check Up
Muayene - Check Up
Muayene - Check Up
MELODİ VETERİNER KLİNİĞİ Yenidoğan Mah. 48. Sk. No: 114/A Zeytinburnu / İstanbul Tel: 0532 359 25 60 E-posta: melodivet@gmail.com Web: www.melodivet.com Haftanın 7 Günü: 10.00 - 20.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Muayene - Check Up
Bizi Arayın