0532 359 25 60 - melodivet@gmail.com
Görüntüleme Ve Röntgen

Görüntüleme Ve Röntgen

Son teknoloji ile çalışan sistemlerden elde edilen görüntüler, dijital ortamda arşivlenmektedir. Böylece detaylı inceleme ile tanıda yeterli görüntüler elde edilebilmekte ve veteriner hekimler tarafından incelenmektedir. Bu bağlamda Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniğinin sunmuş olduğu hizmetlerden bazıları şunlardır
Görüntüleme Ve Röntgen
Son teknoloji ile çalışan sistemlerden elde edilen görüntüler, dijital ortamda arşivlenmektedir. Böylece detaylı inceleme ile tanıda yeterli görüntüler elde edilebilmekte ve veteriner hekimler tarafından incelenmektedir. Bu bağlamda Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniğinin sunmuş olduğu hizmetlerden bazıları şunlardır; CR: Röntgen organların ebatı, lokalizasyonu ve şekilleri ile ilgili veteriner hekimlere teşhis için bilgi sağlayan önemli bir görüntüleme yöntemidir. Röntgen sayesinde kemik, akciğer, kalp, karın boşluğu organları (mide, bağırsaklar, karaciğer) ağız boşluğu ve diğer bölgeler incelenebilir ve kemik kırıklarından, eklem hastalıklarına, tümörlere, bir takım kalp rahatsızlıklarından yabancı cisimlere kadar birçok durum ve hastalıkla ilgili bilgi ediniriz. Röntgenler genellikle yapılan ilk tanı yöntemleri arasındadır. Bunun sebebi uygulama esnasında ağrı oluşmaz ve çoğu zaman seri bir şekilde kesin bir teşhise olanak sağlar. Zeytinburnu Melodi Acil 7/24 veteriner kliniğimiz bünyesinde bulunan yüksek frekanslı röntgen ve digital CR ile gerekli durumlarda hızlı bir şekilde teşhis konulmaktadır. USG: Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniği bünyesinde gebelik Muayenesinde, tümöral yapılar, yabancı cisim vb. durumların teşhisi için kullanılan bir yöntem olan ultrason hizmeti verilmektedir. Aynı zamanda bu yöntem karaciğeri, dalak, safra kesesi, böbrek gibi iç organların incelenmesinde de kullanılır. Video Otoskop: Kulak akıntısı, kaşıntısı, baş sallama vb. durumlarda; Kulak membranı ve kulak yolunu cihaz yardımıyla kamera görüntüleri alarak doğru teşhis için kullanılan ideal yöntemdir. Zeytinburnu Melodi Acil Veteriner kliniğinde kullanılmakta olan son teknolojiye sahip Video Otoskopi cihazı ile büyük ekran monitörden görüntü alarak daha kaliteli ve çok daha güvenilir sonuçlar elde edilmektedir. Endoskopi: Gerek tanıda gerek de tedavide kullanılan bu cihaz ile yapılan işlemler sevimli dostlarınızın sağlığını minimum riske atmaktadır. Anlaşmalı olduğumuz kurumlar ile yabancı cisim çıkarma ve teşhis amacıyla endoskopi işlemi yapılmaktadır.
Görüntüleme Ve Röntgen
Görüntüleme Ve Röntgen
MELODİ VETERİNER KLİNİĞİ Yenidoğan Mah. 48. Sk. No: 114/A Zeytinburnu / İstanbul Tel: 0532 359 25 60 E-posta: melodivet@gmail.com Web: www.melodivet.com Haftanın 7 Günü: 10.00 - 20.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Görüntüleme Ve Röntgen
Bizi Arayın