0532 359 25 60 - melodivet@gmail.com
Cerrahi Operasyonlar

Cerrahi Operasyonlar

Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniğinde başta kedi, köpek olmak üzere egzotik ve kuş cerrahi operasyonları preoperatif dönemde uygun anestezi protokolü belirlenerek deneyimli uzman veteriner hekimlerimizce gerçekleştirilmektedir. Operasyona başlamadan önce doğru yönetilmesi gereken en ciddi süreçlerdendir.
Cerrahi Operasyonlar
Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniğinde başta kedi, köpek olmak üzere egzotik ve kuş cerrahi operasyonları preoperatif dönemde uygun anestezi protokolü belirlenerek deneyimli uzman veteriner hekimlerimizce gerçekleştirilmektedir. Operasyona başlamadan önce doğru yönetilmesi gereken en ciddi süreçlerdendir. Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniğinde sıklıkla kullandığımız anestezi çeşidi gaz anestezisidir. Bünyemizde gerçekleştirdiğimiz operasyonlardan bazıları şunlardır: Genel Cerrahi: Basit ve komplike yara revizyonu, mide-bağırsak operasyonları, yabancı cisim- tümör uzaklaştırma operasyonları, ampütasyon ve idrar kesesi taşları gibi. Ortopedi: Kırık operasyonları ve disk hastalıkları Jinekoloji: Kısırlaştırma (ovariohisterektomi-kastrasyon), kriptorşidi, sezaryen, meme tümörü ekstirpasyonu ve meme hastalıkları operasyonu Çene ve Ağız Cerrahisi: Diş taşı temizliği, diş çekimi vs… Kuş Operasyonları: Yumurta uzaklaştırma, tümör ekstirpasyonu, yumuşak doku operasyonları gibi.
Cerrahi Operasyonlar
Cerrahi Operasyonlar
Cerrahi Operasyonlar
Cerrahi Operasyonlar
Cerrahi Operasyonlar
MELODİ VETERİNER KLİNİĞİ Yenidoğan Mah. 48. Sk. No: 114/A Zeytinburnu / İstanbul Tel: 0532 359 25 60 E-posta: melodivet@gmail.com Web: www.melodivet.com Haftanın 7 Günü: 10.00 - 20.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Cerrahi Operasyonlar
Bizi Arayın