0532 359 25 60 - melodivet@gmail.com

Sunduğumuz Hizmetler

Acil Müdahale

Acil Müdahale

Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniği başta Zeytinburnu olmak üzere Bakırköy, Güngören, Bayrampaşa, Fatih, Esenler bölgesine hergün 10.00 - 20.00 saatleri arasında veteriner hizmeti vermektedir.
Muayene - Check Up

Muayene - Check Up

Minik dostlarımızın sağlık problemlerinin kesin teşhisinde ilk ve en önemli basamağı detaylı bir muayene oluşturmaktadır. Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniğimizde yapılan ayrıntılı muayene, kısa sürede konulan teşhis ve tedavi yöntemleri ile kedi, köpek, kuş ve egzotik can dostlarınızın tüm ihtiyaçları karşılanmaktadır
Aşı Uygulamaları

Aşı Uygulamaları

Sağlık problemleri ile baş etmenin en kolay ve en ekonomik yolu koruyucu hekimliktir. Koruyucu veteriner hekimlik uygulamaları minik dostlarımızın hasta olmamaları için, hastalanmadan önce genel ve özel muayeneleri ile sağlık kontrollerinin yapılmasını, çevrede bulunan hastalıkların epidemiyolojik açıdan değerlendirilmesini, rutin kontroller ile aşılama programlarını ve minik dostlarımızın ailelerinin bu konular hakkında bilgilendirilmesini içermektedir.
Mikroçip Uygulaması

Mikroçip Uygulaması

Yurtdışı çıkışlarında gerekli olan ve uluslararası kimliği belirleyen mikroçipler Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniğinde yapılmaktadır. Mikroçip İmplantasyonu ile minik dostlarımızın yaşamı boyunca sürecek, ülkemizin ve dünyan her yerinde tanınan kalıcı ve gerçek bir kimlik sahibi olurlar
Pet Pasaport

Pet Pasaport

Minik dostlarınızı yurtdışına çıkarmadan önce yerine getirmenizin gerekli olduğu bazı uygulamalar vardır. Her ülke için farklı kurallar olmakla birlikte Avrupa Birliği ülkeleri standart kuralları uygulamaktalar.
Veteriner Laboratuvar

Veteriner Laboratuvar

Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniği bünyesinde sunulan laboratuvar hizmetlerimizin hızla sonuç vermesi, hastaya doğru tanının konulup hızla etkin bir tedavinin başlanması açısından büyük önem taşımaktadır.
Görüntüleme Ve Röntgen

Görüntüleme Ve Röntgen

Son teknoloji ile çalışan sistemlerden elde edilen görüntüler, dijital ortamda arşivlenmektedir. Böylece detaylı inceleme ile tanıda yeterli görüntüler elde edilebilmekte ve veteriner hekimler tarafından incelenmektedir. Bu bağlamda Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniğinin sunmuş olduğu hizmetlerden bazıları şunlardır
Veteriner Diş

Veteriner Diş

Veteriner hekimlikte ağız sağlığı ve diş hastalıkları en önemli sorunların başında gelir. Diş hastalıklarında klinik belirtiler genelde belli belirsizdir ya da herhangi bir klinik belirti göstermezler. Ancak, klinik belirti olmamasına rağmen diş problemi olan hastalar genellikle acı ve ağrı içindedir. Bununla birlikte bu hastalık sürecinde önemli lokalize ve sistematik tıbbi sorunlar ortaya çıkar.
Cerrahi Operasyonlar

Cerrahi Operasyonlar

Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniğinde başta kedi, köpek olmak üzere egzotik ve kuş cerrahi operasyonları preoperatif dönemde uygun anestezi protokolü belirlenerek deneyimli uzman veteriner hekimlerimizce gerçekleştirilmektedir. Operasyona başlamadan önce doğru yönetilmesi gereken en ciddi süreçlerdendir.
Yoğun Bakım

Yoğun Bakım

Hayati tehlike arz eden acil durumlar için, erken doğum, trafik kazası, yüksekten düşme, solunum problemi, stabil olmayan tüm akut hastalıklarda ve postoperatif bakımda gereksinim duyulan yoğun bakım üniteleri kliniğimiz bünyesinde bulunmaktadır.
Pet Kuaför

Pet Kuaför

Can dostlarımızın deri ve tüy sağlığının korunması için düzenli olarak bakıma ihtiyaç vardır. Bunun için can dostlarımızın (kedi-köpek) traş, banyo, tarama ve tırnak kesim işlemleri düzenli olarak yapılmalıdır. Minik dostlarımızın sağlığının bir parçası olan pet kuaför hizmetleri Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniği bünyesindeki deneyimli kuaförümüz tarafından...
Pet Shop Ve Mama

Pet Shop Ve Mama

Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniği bünyesinde, minik dostlarınızın ihtiyaç duyduğu kedi kumu, tasma, aksesuarlar ve mamaların yanısıra, reçeteli mamalarda bulunmaktadır.
MELODİ VETERİNER KLİNİĞİ Yenidoğan Mah. 48. Sk. No: 114/A Zeytinburnu / İstanbul Tel: 0532 359 25 60 E-posta: melodivet@gmail.com Web: www.melodivet.com Haftanın 7 Günü: 10.00 - 20.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Bizi Arayın