0532 359 25 60 - melodivet@gmail.com
Mikroçip Uygulaması

Mikroçip Uygulaması

Yurtdışı çıkışlarında gerekli olan ve uluslararası kimliği belirleyen mikroçipler Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniğinde yapılmaktadır. Mikroçip İmplantasyonu ile minik dostlarımızın yaşamı boyunca sürecek, ülkemizin ve dünyan her yerinde tanınan kalıcı ve gerçek bir kimlik sahibi olurlar
Mikroçip Uygulaması
Yurtdışı çıkışlarında gerekli olan ve uluslararası kimliği belirleyen mikroçipler Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniğinde yapılmaktadır. Mikroçip İmplantasyonu ile minik dostlarımızın yaşamı boyunca sürecek, ülkemizin ve dünyan her yerinde tanınan kalıcı ve gerçek bir kimlik sahibi olurlar. Bir başka deyişle minik dostumuz mikroçip uygulaması ile bir nevi elektronik nüfus kimliğine sahip olmaktadır. Pirinç tanesi büyüklüğünde teknolojik bir ürün olan mikroçipler 15 haneli bir numara içermektedir ve bu numara sadece mikroçip uygulanan can dostumuza ait bir numara olarak veri tabanına işlenmektedir. Can dostlarımıza hiçbir ağrı ve rahatsızlık vermeyen mikroçip, özel mikroçip okuyucuları ile kolaylıkla tespit edilmek suretiyle onlara ait gerekli bilgilere kolaylıkla ulaşılmaktadır. Zeytinburnu Melodi Acil Veteriner Kliniği bünyesinde, uygulanan mikroçip uygulaması, aşı uygulaması gibi kısa bir süre içinde küçük dostunuzun deri altına özel enjektörü ile yerleştirilmektedir. Böylelikle minik dostlarımızın ailesine kaybolma, hırsızlık ve harhangi bir kaza durumunda kolaylıkla ulaşılmaktadır. Mikroçip uygulaması AB ülkelerinde zorunlu olduğu için bu ülkelere seyahat planlaması olan minik dostlarımızın ailelerinin bu uygulamayı Veteriner Hekim kontrolü altında yaptırması gerekmektedir.
Mikroçip Uygulaması
Mikroçip Uygulaması
Mikroçip Uygulaması
Mikroçip Uygulaması
MELODİ VETERİNER KLİNİĞİ Yenidoğan Mah. 48. Sk. No: 114/A Zeytinburnu / İstanbul Tel: 0532 359 25 60 E-posta: melodivet@gmail.com Web: www.melodivet.com Haftanın 7 Günü: 10.00 - 20.00 saatleri arasında hizmet veriyoruz.
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Mikroçip Uygulaması
Bizi Arayın