0532 359 25 60 - info@melodivet.com
Acil Müdahale

Acil Müdahale

Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniği başta Zeytinburnu olmak üzere Bakırköy, Güngören, Bayrampaşa, Fatih, Esenler bölgesine kliniğimiz kesintisiz nöbetçi veteriner hizmeti vermektedir. Yoğun hayvan nüfusuna sahip İstanbul şehrinde 24 saat açık nöbetçi veteriner ihtiyaç değil bilakis zorunluluktur.
Acil Müdahale
Acil Müdahale Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniği olarak başta Zeytinburnu olmak üzere Bakırköy, Güngören, Bayrampaşa, Fatih, Esenler bölgesine kliniğimiz kesintisiz nöbetçi veteriner hizmeti vermektedir. Yoğun hayvan nüfusuna sahip İstanbul şehrinde 24 saat açık nöbetçi veteriner ihtiyaç değil bilakis zorunluluktur. Veteriner Kliniğine ihtiyacı olan pet, egzotik ve kuş sahipleri 0(532) 359 2560 telefon numarası üzerinden bizimle iletişime geçebilirler. Solunum sistemi acilleri, travma, yüksekten düşme, trafik kazası kardiyojenik ve anaflaktik şoklar ve diğer tüm acil durumlar için Zeytinburnu Melodi Veteriner Kliniği Nöbetci Veteriner Kliniği olarak hizmetinizdedir.
Acil Müdahale
Acil Müdahale
Acil Müdahale
Acil Müdahale
Acil Müdahale
MELODİ VETERİNER KLİNİĞİ Yenidoğan Mah. 48. Sk. No: 114/A Zeytinburnu / İstanbul Tel: 0532 359 25 60 E-posta: info@melodivet.com Web: www.melodivet.com Haftanın 7 Günü 24 Saat minik dostlarımıza hizmet veriyoruz.
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Acil Müdahale
Bizi Arayın